студије Студијски програми
основних студија
Студијски програми специјалистичких студија Студијски програм
мастер струковних студија
ПОСЛОВНА ЕКОНОМИЈА
Листа стручних назива Стари студијски програми Распоред предавања Предмети Наставно особљe Термини консултација Актуелни испитни рок Студентске радионице
и јавна предавања
Стручна пракса за студенте
и израда завршног рада
Центар за истраживање,
развој и каријерно вођење
Ценовник

OБAВEШTEЊE

Приступ Facebook стрaницама Студeнтскoг пaрлaмeнтa и Спoртскe aсoциjaциje БПШ oмoгућeн сa звaничнoг Web сajтa БПШ, www.bbs.edu.rs
Лeгитимни прeдсeдник Студeнтскoг пaрлaмeнтa БПШ je Верица Димитријевић.

Свaкo другo прeдстaвљaњe у имe БПШ je лaжнo и нeлeгитимнo и представља кривично дело.

Антић др ЗоранаЧетвртак 14:00h-16:30h
Анџић др СлободанУторак 15:30h-17:00h
Среда 09:30h-10:30h
Аритоновић др ГоранПетак 08:30h-09:30h и 14:00h-15:15h
Белошевић СањаЧетвртак 09:30h-12:00h
Бјелић др МиланУторак 15:30h-17:30h
Богетић др СрђанПонедељак 12:00h-14:00h
Уторак 15:00h-18:00h
Борота-Тишма др АнкицаПонедељак 15:00h-18:00h
Бранковић МилицаПонедељак 12:00h-14:00h
Бубања ИваПонедељак 11:30h-14:00h
Булатовић ПетарУторак 14:30h-17:00h
Булатовић др ИванСреда 12:00h-14:30h
Васић др НиколаСреда 11:00h-13:00h
Видас-Бубања др МаријанаПонедељак 11:00h-12:00h
Среда 13:00h-15:00h
Вранић др ИванаПонедељак 11:00h-12:00h
Уторак 11:20h-12:35h
Врцељ др ВеснаСреда 11:00h-12:00h и 13:45h-15:00h
Вујанић др ИванаПонедељак 11:00h-13:30h
Вујановић НиколаСреда 12:00h-13:00h
Четвртак 12:00h-13:15h
Вујичић др СофијаСреда 12:30h-15:00h
Вукмировић др АлександраСреда 10:00h-12:15h
Вукмировић др ЈованкаУторак 14:00h-15:30h
Среда 14:30h-15:30h
Вукоичић др ДаниелаПонедељак 11:30h-13:50h
Вукчевић ВањаПонедељак 10:45h-12:00h
Уторак 11:00h-12:00h
Вулетић Ђурић др ЈулијанаСреда 14:30h-15:30h
Вучичевић др МаркоУторак 10:30h-12:00h и 16:00h-17:00h
Глигорић др ЧедомирПонедељак 12:15h-13:30h
Уторак 08:40h-09:40h
Грдинић ВладимирПетак 11:30h-14:00h
Дабетић ЂорђеУторак 13:00h-14:00h
Дабетић др СлавицаСреда 12:00h-14:30h
Давидовац ЗоранУторак 13:30h-15:00h
Среда 09:00h-10:30h
Деретић НемањаПетак 09:30h-10:20h и 16:20h-17:50h
Деретић др НеђељкоПонедељак 14:40h-16:10h
Среда 12:30h-14:00h
Димитријевић др БојанУторак 14:30h-17:00h
Димитров др ФилипУторак 10:30h-12:00h и 12:10h-13:00h
Дишевић МирјанаСреда 11:15h-13:30h
Докнић др НевенаПонедељак 12:00h-14:30h
Драговић др КристинаУторак 10:25h-12:15h
Четвртак 09:35h-10:00h
Ђурић др АлександраПетак 10:30h-12:45h
Ђурић др ЗвезданПонедељак 11:15h-13:30h
Ђурица др МајаСреда 11:20h-13:40h
Ђурица др НинаСреда 12:15h-14:30h
Ђуровић др ЂуроСреда 12:00h-14:00h
Четвртак 13:00h-14:30h
Ђуровић др СлободанУторак 10:00h-13:00h
Ерић др ИванаЧетвртак 12:00h-15:00h
Живковић НедељкаУторак 11:00h-13:15h
Зекавица AнаСреда 13:00h-15:00h
Четвртак 13:00h-14:00h
Ивановић др МилкаЧетвртак 14:15h-16:30h
Јаковљевић МаријаПетак 09:00h-11:15h
Јеринић НебојшаПонедељак 10:25h-12:40h
Јеринић др ДраганУторак 11:00h-12:00h
Четвртак 11:00h-12:00h
Јовановић др РадицаЧетвртак 13:00h-16:00h
Јокановић мр ВеснаУторак 09:30h-12:00h
Кабиљо МилошПонедељак 12:15h-14:30h
Кажaнегра-Величковић АнаЧетвртак 11:30h-13:45h
Карић др ДушицаСреда 10:00h-12:30h
Качар др МираПонедељак 12:00h-14:30h
Килибарда др ВедаСреда 12:15h-14:30h
Кисић-Зајченко мр СветланаУторак 12:00h-14:30h
Лекић НемањаСреда 13:00h-15:15h
Лекић др СнежанаУторак 16:15h-20:00h
Лончар АрсенСреда 17:30h-18:15h
Четвртак 17:00h-18:30h
Лутовац др МилошПонедељак 12:00h-14:30h
Љубичић др ДушанУторак 08:15h-09:30h
Среда 08:15h-09:30h
Малешевић др ЉиљанаУторак 11:00h-13:30h
Малић АлександарСреда 10:30h-12:00h
Четвртак 13:00h-13:45h
Мандић др ИванСреда 12:00h-14:30h
Мандић др СлавицаСреда 12:00h-15:00h
Мандић-Ивковић АнаЧетвртак 10:30h-12:45h
Марић ВеснаТренутно нема консултација.
Марковић СветланаСреда 14:00h-16:15h
Марковић др ДушанУторак 14:00h-16:15h
Марковић др СузанаУторак 12:15h-14:30h
Марковић мр ТатјанаУторак 13:45h-16:00h
Матић ТамараУторак 12:30h-14:00h
Четвртак 12:00h-13:00h
Матић др РадеСреда 12:05h-14:20h
Микић др АнђелаУторак 14:45h-17:00h
Миладиновић др ВеснаУторак 13:00h-15:00h и 15:30h-16:30h
Милановић ТијанаЧетвртак 12:00h-14:30h
Милојевић др СоњаСреда 17:15h-19:30h
Мирјанић др БорјанаПонедељак 11:00h-13:00h и 16:00h-17:00h
Мирковић ДрагицаСреда 14:15h-16:30h
Мирковић др ВалентинаЧетвртак 12:00h-15:00h
Мрвић др ТатјанаПонедељак 12:30h-14:30h
Среда 12:00h-13:00h
Мрђа БојанПонедељак 09:00h-11:15h
Недовић ВладимирЧетвртак 10:00h-12:30h
Новаковић др ЈасминаПонедељак 12:15h-14:30h
Обућински мр ДејанПонедељак 13:00h-15:30h
Одаловић др ТомоУторак 10:00h-11:00h
Четвртак 10:00h-11:00h
Павловић др МилошПонедељак 12:10h-14:30h
Паспаљ др МиодрагСреда 11:30h-13:30h
Пашић мр РадомирУторак 11:00h-13:30h
Петковић др ЗдравкаУторак 14:00h-17:00h
Покрајац АдамСреда 10:30h-12:00h
Четвртак 13:00h-13:45h
Поповић МилошУторак 11:45h-14:00h
Пушара др МилорадУторак 13:00h-14:30h
Среда 12:00h-14:00h
Четвртак 17:00h-18:00h
Пушара др НебојшаЧетвртак 12:00h-14:30h
Раденковић др ДанијелаСреда 12:00h-14:30h
Радић др БојанЧетвртак 11:00h-13:00h
Радовановић мр БиљанаЧетвртак 12:00h-14:30h
Радуловић ЈованаСреда 10:30h-12:00h
Петак 15:40h-16:40h
Радуновић др СлађанаЧетвртак 11:30h-13:45h
Ратковић-Абрамовић др МирјанаСреда 14:30h-17:00h
Самарџић др МилеУторак 10:30h-12:00h и 12:10h-13:00h
Станковић др АлександарУторак 15:00h-16:00h
Среда 15:00h-17:00h
Стојановић ИванПонедељак 10:45h-12:00h и 16:00h-17:00h
Стојановић др АлександарУторак 11:00h-14:00h
Стојковић др АлександраЧетвртак 11:30h-14:00h
Стојменовић ГорданаУторак 11:00h-13:30h
Танасковић ГорданаПонедељак 12:30h-15:00h
Трнинић АнастасијаСреда 10:30h-12:00h
Четвртак 13:00h-13:45h
Ћендић др БојанаУторак 12:15h-14:30h
Урош др ТамараСреда 12:00h-14:15h
Фрањић мр АнтеПонедељак 08:00h-08:45h
Уторак 08:00h-09:30h
Цвијић др ЈанаСреда 12:30h-15:30h
Чавић др БојанаУторак 12:15h-14:30h
Пратите нас на:      Facebook Linkedin Twitter